Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Srovnání cen > Počítače > Tablety > Apple iPad 4

Apple iPad 4

Velikost RAM: 1 GB; Kapacita HDD: 32 GB; Typ procesoru: Apple A Series; Frekvence procesoru: 1,3 GHz; Úhlopříčka displeje (palce): 9,7;
Více o produktu

od 10 189,- Kč do 17 339,- Kč 3 prodejců
Apple iPad 4
Zobrazit galerii

Specifikace Apple iPad 4

 • Apple iPad 4 - parametry
 • Výrobce
  APPLE
 • Velikost RAM
  1 GB
 • Kapacita HDD
  32 GB
 • Typ procesoru
  Apple A Series
 • Frekvence procesoru
  1,3 GHz
 • Úhlopříčka displeje (palce)
  9,7
 • Rozlišení displeje
  2048 x 1536
 • Operační systém
  iOS
Dotykový tablet Apple iPad 4 retina 9,7", 32 GB, WF, BT, Apple iOS - Black

Čtyřikrát víc pixelů než iPad 2. Neskutečně ostrý text. Bohatší barvy. Retina displej od základu mění zkušenost s iPadem. Vše vypadá až neuvěřitelně reálně a včetně nejmenších detailů.

Nejlepší displej na mobilním zařízení - iPad je jeden velký, krásný displej. Proto je celá zkušenost s používáním iPadu lepší. Retina displej nového iPadu má rozlišení 2048x1536, o 44% větší sytost barev a ohromujících 3,1 miliónu pixelů - na stejné 9,7palcové ploše. Je to čtyřikrát víc pixelů než na iPadu 2 a o milión víc než na HD televizi. Pixely jsou u sebe tak blízko, že z běžné vzdálenosti vaše oči jednotlivé pixely nerozliší. Když nevidíte pixely, vidíte celý obrázek. Nebo článek. Nebo hru. Tak, jak to dříve nebylo možné.

Čip A6X se čtyřjádrovou grafikou řídí čtyřikrát víc pixelů než v iPadu 2, a přesto dosahuje stejné plynulosti ovládání, jíž je iPad proslulý. A stále vydrží úžasných 10 hodin na jedno nabití.

Viditelně výkonnější displej - Retina displej nového iPadu by nebyl možný bez nového a výkonného čipu A6X. Ten řídí každý ze 3,1 miliónu pixelů v displeji. A díky jeho čtyřjádrovému zpracování grafiky vše na iPadu funguje s neuvěřitelnou odezvou. Od drobností jako přejíždění, posouvání a rozevírání až po náročnější operace jako úpravy fotek v nové aplikaci iPhoto, používání filtrů a přechodů v iMovie a samozřejmě také hraní her.

Probudíte ho okamžitě. Jedním dotykem - iPad používáte pořád. Tu pár minut, tu hodinu nebo déle. A pokaždé, když stisknete tlačítko plochy nebo otevřete Smart Cover, je iPad připraven. Okamžitě. Tak pohotově funguje díky rychlému a spolehlivému flash úložišti, takže oblíbené aplikace můžete využívat bez zbytečného čekání.

Baterie vás nezradí - Nový iPad má Retina displej se čtyřnásobkem pixelů iPadu 2 a čtyřjádrovou grafiku. Jaký to má vliv na výdrž baterie? Téměř žádný. Stále si můžete až 10 hodin číst, sledovat, hrát, psát a tvořit, cokoli chcete.1

Foťte 5pegapixelové snímky - 5megapixelový fotoaparát iSight je vybaven snímačem se zadním osvětlením, který zachycuje skvěle vypadající obrázky na slunci i při svíčkách. Automatické ostření, ostření klepnutím a nastavení expozice klepnutím zaručují, že si každý záběr budete moci vystavit v rámečku. A díky zabudovanému rozpoznávání tváří, které automaticky vyváží zaostření a expozici až mezi 10 tváří, je spousta místa pro úsměvy. Takže se všichni podívejte do iPadu a řekněte „sýýýýýr“.

Nahrávejte HD video v plném rozlišení 1080p - Život někdy dovede překvapit. Když si při čekání na ranní vlak čtete na iPadu bestseller, všimnete si na nástupišti nadaného performera. Nebo si doma surfujete, když najednou vběhne váš pes v sukýnce vaší dcerky. Fotoaparát iSight v novém iPadu vám umožňuje zachytit všechny tyto nepředvídatelné, krásné a směšné okamžiky. Samozřejmě v HD rozlišení 1080p. A díky automatické stabilizaci videa nebude v nahrávce žádné drncání a chvění. Což je velká výhoda, když se neovladatelně smějete.

Nový iPad s nejnovější bezdrátovou technologií se připojí k rychlým datovým sítím po celém světě.

Jinak než super-rychle to nejde - Nový iPad podporuje vysokorychlostní mobilní sítě.2 Díky tomu můžete prohlížet web, streamovat obsah nebo stahovat filmy neskutečnou rychlostí. Dokáže využívat i celosvětově dostupné síťové technologie GSM/UMTS včetně sítí HSPA, HSPA a DC-HSDPA vám umožní dosáhnout rychlosti stahování až 42 Mb/s a u připojení HSPA je rychlost stahování až 21,1 Mb/s.

Technická specifikace:

- Výrobce Apple
- Třída produktu Mobilní PC tablet
- Instalovaný operační systém iOS X

Parametry displeje
- Velikost obrazovky 9,7 palců
- Rozlišení obrazu 2048 x 1536 Pixelů (obrazových bodů)
- Technologie podsvícení LED
- Dotykový displej Ano

Paměť
- Instalovaná paměť 32 GB
- Čtečka paměťových karet Ne

Rozhraní / Komunikace
Komunikace a datové přenosy
• Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
• Bluetooth 4.0
• Lighting konektor


Externí konektory
• 1 x dokovací konektor
• 1 x výstup pro sluchátka

- Funkce mobilního telefonu Ne
- Vestavěný fotoaparát Ano

Počet efektivních pixelů
• 5 Mpix. 2560 x 1920

Další funkce
• Akcelerometr
• Gyroskop
• Senzor okolního osvětlení
• Digitální kompas

Výběr z nabídek v internetových obchodech
10 189,- Kč
10 190,- Kč
Booth.cz 17 339,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2020 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.